alinlik p

Açıklamalar


Sipariş Süreci
Beğendiğiniz davetiyenin bulunduğu sayfadaki “SİPARİŞ FORMU” butonu ile sizden istenilen bilgileri gönderiyorsunuz. Minimum 100 adet olmak üzere 50'nin katları olarak olarak sipariş verebilirsiniz. Grafik departmanımız sizden gelen taleplere, sipariş sırasını takip ederek 24 saat içerisinde dönüş yapmaktadır. E-posta adresinize gönderilen taslak çalışma; onayınız ve ödeme işlemlerini takiben baskıya alınmaktadır. Tarafınızdan onaylanan tasarımlarda gözünüzden kaçan yazım ve şekil hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bu nedenle size gönderilen tasarımları DİKKATLİCE KONTROL ETMENİZİ öneririz.


Baskı Ücreti

300 TL ve üzeri siparişlerinizde BASKI ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR. 300 TL altı siparişleriniz için BASKI ÜCRETİ ALINMAKTADIR. Baskı ücretimiz 35 TL'dir. Altın veya gümüş varak baskı istemeniz durumunda adet sayısı ve sipariş tutarına bakılmaksızın 170 TL baskı ücreti alınmaktadır.


Kargo Ücreti

300 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR. 300 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti MÜŞTERİYE AİTTİR. Anlaşmalı olduğumuz "Yurtiçi Kargo" ile %40 indirimli ALICI ÖDEMELİ olarak gönderilmektedir.


Fire Oranı

Seçeceğiniz davetiyelerin türüne göre baskı esnasında %1 ila %15 arasında fireler oluşabilmektedir. Düz davetiyelerde fire oranı düşük olmakla birlikte, özel kesimli ve detaylı kesimleri olan davetiyelerde fire oranları yükselebilmektedir. Sipariş adetini belirlerken fire durumunu lütfen dikkate alınız.


Teslimat Süresi

Siparişleriniz tasarım onayını ve ödeme işlemlerini takiben ortalama 2-4 iş günü içerisinde teslimata ve/veya kargoya hazır hale gelmektedir.


Montajlar ve Davetiye Yerleşimleri

Davetiye aksesuarlarının davetiyeye takılması, katlanması ve davetiyelerin zarflanması müşteriye aittir.

• Web sitemizde yer alan görseller, kullanmakta olduğunuz bilgisayarın ekran çözünülürlüklerine ve renk kalibrasyonlarına göre farklılıklar gösterebilmektedir.

• Sitemizde görülen fiyatlar üretici fiyatlarıdır. Herhangi bir yazım hatasından dolayı farklılık oluşması durumunda, üretici fiyat listesi geçerlidir.

• Davetiyelerde zarf ve aksesuarlar fiyata dahildir. Bazı modellerde kendinden zarflı olarak üretilmiştir. Bu davetiyelerin ayrıca zarfı yoktur.

• Baskı onayı alınmadan ve ödeme işlemi gerçekleştirilmeden kesinlikle üretim yapılmamaktadır.