alinlik p

Düğün Davetiyesi Sözleri

 

1 ------
Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.


2 ------
Evlilik törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.


3 ------
Soruyordunuz bize, "Ne zaman evleneceksiniz diye." Evleniyoruz işte! Bekleriz sizleri ailece düğünümüze.


4 ------
Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla her anını paylaşmaya... Evet...


5 ------
Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.


6 ------
Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten sonsuz mutluluk duyacağız.


7 ------
Ömür boyu mutluluğa imzamızı atarken sizlerin de aramızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.


8 ------
Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.


9 ------
Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç... Böyle bir mutluluk tablosunu görmek isteyen dostlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.


10 -----
Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.


11 -----
Düğün törenimizde, sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


12 -----
Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.


13 -----
Düğün törenimizde, siz dostlarımızı aramızda görmek bize mutluluk verecektir,


14 -----
Her bahar sevdayı, her rüzgar aşkı taşır, uçan bir çiçeğin yapraklarında. Bulutun yağmuru, yağmurun gökkuşağını, gökkuşağının renkleri taşıması gibi taşıdık aşkımızı. Mutluluğun paylaştıkca büyüdüğünü biliyor ve buna tüm kalbimizle inanıyoruz. Sizleri düğünümüze bekliyoruz.


15 -----
Hayata karşı beraber dik durduk, hiç yenilmedik. Kendi yuvamızı kurmaya, kendi kanatlarımızla uçmaya karar verdik. Bu günümüzde sizleride aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.


16 -----
Sevgi izleri bıraktık yürüdüğümüz aşk kumsalında. Umutlarımızı iliştirdik martı kanatlarına. Dalga sesleri bizim şarkımız, yelkenlere dolan rüzgarlar mutluluğumuz oldu. Şimdi evlenmek en büyük hayalimiz, düğünümüze sizleride bekleriz.


17 -----
Her aşk sonsuz renk taşır mutluluğun kanatlarında. Mutlu bir yuva kurmanın pembesi belirir yanaklarımızda sonsuza kadar beraber olmak istiyoruz. Yürüdüğümüz yolumuzda evet derken mutlu yarınlara sizlerde olun yanımızda.


18 -----
Bir tutkudur yaşamak. Yaşamın tüm güzelliklerini hissetmek ve paylaşabilmek... Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.


19 -----
İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.


20 -----
Sevgiyle gelen bu güzel güne birlikte merhaba diyebilmek için siz sevenlerimizi aramızda görmek bizlere onur ve mutluluk verecektir.


21 -----
Kapına geldim ve ben, ben olmaktan vazgeçtim sen yeter ki "Kim O" de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim. Hayatlarımızı birleştireceğimiz bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.


22 -----
"Gün" elbet bir gün, sizin için, sizin istediğiniz renkte, sizin istediğiniz taraftan doğabilir ve bizim için bugün o "Gün".. Bu umut dolu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyarız.


23 -----
Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.


24 -----
Gereği düşünüldü. Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.


25 -----
Evet... Evet... Evet... 
Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.


26 -----
Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Ve gökyüzünden birer yıldız çalıp Işık yaptık geleceğimize Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.


27 -----
Sevdik birbirimizi Evlendirin dedik bizi Bu mutlu günümüzde Bekliyoruz sizleri.


28 -----
Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, Nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.


29 -----
Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.


30 -----
Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.


31 -----
Düşüncemiz evlenip yuva kurmak dileğimiz ömür boyu mesut olmak niyetimiz ebedi beraber kalmak arzumuz bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı aramızda görmek.


32 -----
Birbirleri için çarpan 2 kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren 2 genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan 2 aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız...