alinlik p

Müşteri Deneyimi


"En başından, siparişin alınış şekliyle bile, içime sinen bir alışveriş oldu... Davetiyelerin baskı kalitesinden ve teslim hızından da son derece memnun kaldım :)"

Özlem ARSLANOĞLU
------

"Hollanda'dan siparis verdik sitenizden ve daha once hic yapmadigimiz seydi. Cok kisa zamanda teslim aldik ve cok memnun kaldik. Tesekurler size ve kesinlikle esé dost'a sizleri tavsiye edecegiz."

Tülay KILINÇ
------


"Tek kelimeyle; Harika insanlar ve harika hizmetin buluştuğu bir yer diyebilirim. Öyle ki; akşam davetiye siparişimizi verip çıktıktan iki saat sonra cuzdanımızın orada kaldığını farkettiğimizde Sedat Bey tam evine varmışken, onca yoldan geri dönüp bize cüzdanımızı teslim etmesi aklımıza geldikçe memnuniyetimiz daha da arttırıyor. Siparişlerimiz beklediğimizden çok daha erken ve sapasağlam herşeyi hazırlanmış şekilide teslim edildi. Sedat Bey'in ve Murat Bey'in güleryüzlü, nazik davranışları için için tekrar kendilerine tesekkur etmek isterim."

Begümhan USTA
------


"Davetiyemizi oldukça uygun fiyata kısa süre içinde teslim aldık. Teşekkür ederiz.."

Kılıç
------


"Her şey görselde olduğu gibi. Gayet kaliteli baskı. Gönderim konusunda da oldukça hızlılar.Çok teşekkür ederiz."

Yeliz SZEREMY
------


"Malzeme kalitesi ve tasarımlar çok güzel. Davetiyemizi biz de davetlilerimiz de çok beğendi. Kısa sürede teslimat yapıldı. Sonuçtan çok memnunuz. Teşekkürler."

Sinem AKBULUT
------


"Güvenilir, ilgili, profesyonel ve her detayin konustugumuz gibi birebir olmasi oldukca mutlu edici. Herkese tavsiye ederim."

Ferhat Y.
------


"Zamaninda ve kusursuz hizmet...Teşekkürler"

Chinare Adigozel
------


"Pratik, hızlı ve dürüst bir alışveriş"

Cahit ÖZTÜRK
------ 

Müşteri Deneyimi