alinlik p

Satış Sözleşmesi

 
1) www.davetiyelazim.com, "Gamzeli Reklam, Gamzeli Sorgun SEREN" markasıdır.

2) www.davetiyelazim.com'dan bütün kredi kartları, banka havalesi, yada posta çeki havalesi ile alışveriş yapılabilir.

3) Ödemesi yapılmamış siparişler baskı pogramına alınmaz. Tasarımların ve/veya siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, ödemenin yapıldığını tespit ettiğimiz andır.

4) Sipariş iptali ödemenin ulaşmasının ardından 30 dakika içinde (0312) 417 16 10 numaralı telefona veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresine bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin baskıya geçmemiş olması şartı aranır ve tasarım ücreti düşülerek ödeme iade edilir.

5) Tasarımlar müşteri tarafından kontrol edilip onaylanmaktadır. Müşteri tarafından onaylanan tasarımlardaki hatalardan dolayı www.davetiyelazim.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6) Davetiyelerin; kesim şekli, kağıt cinsi, uygulama özellikleri vb gibi nedenlerden ötürü baskı sırasında %1 ila %10 arasında fireler oluşabilmektedir. Davetiyeler brüt miktar olarak fiyatlandırılır, baskı sonrası elinize geçecek net miktar %10 oranında daha az olabilmektedir.

7) www.davetiyelazim.com siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. KDV oranları %18'dir.

8) Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.davetiyelazim.com sorumlu değildir.

9) Siparişlerin kesinleştirildiği tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, satıcının kontrolü dışında gelişen olayların, ortaya çıkmasıyla satıcının sözleşme ile yüklendiği borç ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirmemesi veya bunları zamanında yerine getirilmesini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, gümrüklerdeki mevzuat değişikliği, gümrük idarelerinden kaynaklanan nedenlerle malın zamanında çekilememesi, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında satıcının edimlerini yerine getirememesinden dolayı herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.  İşbu mücbir sebep hali 15 (onbeş) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

10) Şehir içi (Ankara) siparişlerinde ürün baskısının gerçekleştiği günden itibaren  2 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya  teslim edilecektir. Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücretleri alıcıya aittir.

11) Siparişlerinizin belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda (0312) 417 16 10 veya 0532 410 02 03 numaralı telefonlara bildirilebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

12) Ürünlerin kargo firmasında zarar görmesi, deforme olması gibi durumlarda firmamız hiçbir mesuliyet kabul etmemektedir. Ürünlerin sağlıklı bir şekilde teslim etme vazifesi kargo firmasına aittir.

13) www.davetiyelazim.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.